امروز : پنجشنبه   18. آذر 1395   8. ربيع‌الاول 1438   8. دسامبر 2016

زندگی شوق رسیدن به همان فردایست که نخواهد آمد تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست زندگی را دریاب

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محدود به دولت نیست

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اجرای کامل سیاست های اقتصاد مقاومتی، عزم تمام ارکان نظام را می طلبد و تنها به دولت محدود نمی شود.

 

به گزارش روابط عمومی و بین المل،  مهندس علی یزدانی در سفر به استان خراسان رضوی در دیدار با استاندار این استان ضمن بررسی چالش ها و مشکلات پیش روی تولید اظهارداشت: طبق تکلیف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به این وزارتخانه باید هفت هزار و 500 بنگاه و واحد صنعتی راکد و زیر ظرفیت تا پایان سال احیا و فعال شود که با تدابیر این وزارتخانه این تعداد به 10 هزار واحد افزایش خواهد یافت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: همچنین در راستای حمایت دولت از بخش صنعت و تولید در سال جاری هیچ افزایش قیمت در 500 شهرک و ناحیه صنعتی کشور اعمال نشد.

وی افزود: هم اکنون در خراسا...

صادرکنندگان از مالیات معاف می‌شوند؟

محمد لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در گفت‌وگو با اقتصادنیوز می‌گوید: مالیات بر تسعیر نرخ ارز حذف نشده، بلکه اصلاح شده. وی می‌گوید بر مبنای بخشنامه جدید سه اتفاق عمده رخ داده. اول اینکه مبنای محاسبه مالیات بر تسعیر نرخ ارز تغییر کرده است.

محمد لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در گفت‌وگو با اقتصادنیوز می‌گوید: مالیات بر تسعیر نرخ ارز حذف نشده، بلکه اصلاح شده. وی می‌گوید بر مبنای بخشنامه جدید سه اتفاق عمده رخ داده. اول اینکه مبنای محاسبه مالیات بر تسعیر نرخ ارز تغییر کرده است.

لاهوتی می‌گوید: پیش از این محاسبه مالیات بر تسعیر نرخ ارز بر مبنای محاسبه اختلاف ارز مبادله تا نرخ ارز آزاد بود. اما اکنون قرار شده که مبنای محاسبه ارز بازار آزاد باشد که در حقیقت چون صادرکنندگان همان روز که ک...

افتخاری دیگر برای گروه پویش

مراسمی با حضور استاندار بوشهر و معاونین ایشان و رییس سازمان صنعت و معدن استان بوشهر و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و واحد های صنعتی و معدنی استان درمحل سالن اجتماعات استانداری بوشهر برگزار گردید

 

که در این همایش که به مناسبت روز صنعت و معدن استان در سالن کوثر بوشهر برگزار شده و از 2 طرح برگزیده صنعتی و 6 واحد نمونه برگزیده صنعتی استان تقدیر و تندیس ویژه اهدا گردید.


با افتخار و لطف پروردگار و حمایت شما مشتریان عزیز بهترین واحد برگزیده استان نصیب گروه پویش صنعت دشتستان و به دست مدیر عامل جناب آقای ابراهیم زکی داده شد تا قوت قلبی باشد برای ادامه دادن در راه کار آفرینی نو آوری و خدمت به مشتریان.

گزارش تصویری همایش روز صنعت و معدن

در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن از 2 نفر از پیشکسوتان صنعتی و معدنی ؛ 2طرح برگزیده صنعتی و 6 واحد برگزیده صنعتی و معدنی تقدیروتندیس ویژه اهدا گردید.


 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر ، این مراسم با حضور استاندار بوشهر و معاونین ایشان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و واحد های صنعتی و معدنی استان درمحل سالن اجتماعات استانداری بوشهر برگزار گردید.

سیدحسین حسینی محمدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر در این مراسم با اشاره به جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت : تاکنون 38 جلسه کارگروه مذکور در استان بوشهر برگزار و نسبت به رسیدگی
198 پرونده تسهیلات با 316 مصوبه اقدام که در این میان 135 مورد آن اجرایی و 181 مورد آن در حال اجرا می باشد .
ح...
از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان بوشهر تجلیل می‌شوند!

سید حسین حسینی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالای صنعتی است و فعالان صنعتی استان در سطح کشور دارای جایگاه ویژه‌ای هستند که باید حمایت لازم از این صنایع صورت گیرد.

 

وی به حمایت از صنایع و معادن استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: به‌مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن همایشی در بوشهر برگزار می‌شود و از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی تجلیل خواهد شد.

 

حسینی محمدی اضافه کرد: در این آئین که با حضور استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی برگزار می‌شود، از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان و همچنین پیشکسوتان برگزیده این دو بخش تجلیل خواهد شد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: این مراسم ساعت ۱۷ روز یکشنبه سوم مردادماه در سالن کوث...

بازدید رییس سازمان صنعت ومعدن از غرفه پویش

بازدید جناب آقای "مهندس حسینی " رییس سازمان صنعت ومعدن وتجارت استان بوشهر وهیئت همراه از غرفه " شرکت آبگرمکن سازی پویش"

15دیماه94

نمایشگاه صنعت و معدن

کليه حقوق محفوظ است
آدرس :بوشهر برازجان ،شهرک صنعتی خیابان کارگر شرقی دوم
تلفن : 07734230535 - 07734230536
فکس : 07734231560
واتس اپ و وایبر :09334230725
پست الکترونیک : info@posaco.com